برگزاری نشست علمی و تخصصی با حضور معاون استاندار، معاون پژوهشی و فناوری دانشگاه سمنان و مدیر کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان در دانشگاه سمنان

برگزاری نشست علمی و تخصصی در ششمین روز از هفته منابع طبیعی و آبخیزداری بنام "منابع طبیعی، آموزش، پژوهش و فن آوری"

در ششمین روز از هفته منابع طبیعی و آبخیزداری بنام "منابع طبیعی، آموزش، پژوهش و فن آوری" غرس نهال توسط معاون استاندار، معاون پژوهشی و فناوری دانشگاه سمنان و مدیر کل منابع طبیعی و آبخیزداری انجام شد و سپس نشست علمی و تخصصی با حضور فاطمه منصوری معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری سمنان، دکتر سیف ا.. سعدالدین معاون پژوهشی و فناوری دانشگاه سمنان و جعفر مرادی حقیقی مدیر کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان سمنان در محل پارک علم و فن آوری دانشگاه سمنان برگزار شد.

در این نشست معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری سمنان، معاونت پژوهشی و فن آوری دانشگاه سمنان و مدیر کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان و جمعی از اساتید و اعضای هیئت علمی دانشگاه و مرکز تحقیقات و کارشناسان حضور داشتند.

در ابتدا مراسم غرس نهال توسط مدعوین انجام و در ادامه در سالن اجتماعات نشست انجام شد .خانم مهندس منصوری معاونت محترم استاندار در خصوص اهمیت منابع طبیعی و پژوهش لازم جهت حفاظت بهتر از منابع طبیعی و منابع آبی سخنانی را ارائه نمودند.

درادامه آقای دکتر سعدالدین نیز ضمن گرامیداشت هفته منابع طبیعی و اهمیت درختکاری سخنانی ارائه نموده و گزارشی از اقدامات انجام شده دانشگاه و برنامه‌های آینده را تشریح کردند.

آقای مهندس مرادی حقیقی نیز با تشکر از حضور حضار و معاونین محترم از همکاری دانشگاه و تحقیقات در سال گذشته تشکر کرده و خواستار همکاری و همفکری اساتید دانشگاه و مرکز تحقیقات برای حل مشکلات و ارائه راه‌حل ها برای رفع آن‌ها شدند.

این جلسه با ارائه گزارش توسط اساتید دانشگاه و مرکز تحقیقات ادامه یافت. در پایان با حضور دکتر سعدالدین دفتر ارتباط با دانشگاه در محل اداره کل منابع طبیعی و آبخیز داری استان افتتاح گردید.

دانشگاه سمنان پیش از این نسبت به راه اندازی اتاق حل مساله در شرکت شهرک های صنعتی استان سمنان اقدام داشته است. همچنین افتتاح دفتر ارتباط با دانشگاه در اداره کل منابع منابع طبیعی و آبخیز داری در راستای تفاهم نامه منعقد شده و حل مسائل فی مابین به بهره برداری رسیده است.

کلمات کلیدی
مرضیه فتاحی
تهیه کننده:

مرضیه فتاحی

تصاویر

 -  -  -  -  -  -  -  -  -

0 نظر برای این محتوا وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *